Главная страница
Регистрация
Вход

Понедельник, 19.11.2018, 06:50
Ласкаво просимоГость | RSS
DIM NEWI
Меню

Категории каталога
Репортаж [6]

Опитуєм..
Оцініть наш сайт
Всего ответов: 77

Начало » Статьи » Репортаж

РОК-ФЕСТИВАЛЬ "ТИША" (м.Самбор)
Скажу зразу, тиші ніякої не було, був лиш тільки шум і трохи музики. Скажу відверто, мені т р о х и сподобалось..

- Самбір.

Привітне містечко з привітними: людьми, офігенними дівчатами, справжніми блекерами, електронщиками, панками, готами, живописним центром, ратушею, скверами, церквами і не привітними: д о м о м офіцерів, гнилою залізницею, брудними туалетами набитими х р о б а к а м и і різною нечистю...

-Атмосфера

Щойно приїхали в Самбір, то відчули прекрасну атмосферу. Люди відпочивають в культурних місцях, п,ють напитки, їм жарко, але всі кайфують. Гарні дівчата прогулюються вузенькими вуличками, обсадженими різною зеленню. Нуль тривоги, абсолютний спокій. І ми, з рок-бегами, сумками, набитими приправами, примочками і таке інше крокуємо асфальтованою доріжкою вперед.
Дім офіцерів видався дуже кислим. Йти до нього було хвилин 10 максимум. На вигляд будова нічого собою не являла. Бліда, облуплена штукатурка з прапором на балконі.
Всередині як всередині. Народний орнамент, Шевченко засумував на стіні, столи і мініатюрні зали. І глухо як в танку. Двері на колодках. Зліва якийсь магазинчик аля міні-технолюкс. Раптом якась "сестричка-панк" кличе нас до себе. Ми проходимо. Двері відчиняються, ще одні двері, і ще і нарешті фініш. Кілька панків. "Гражданская оборона" на футболці, вибрита ліва сторона черепа.. Короче, то був дійсно панк.. Не тупий, не обмежений, не тільки з одною метою - побухати і потрясти черепом, це був т р у.
Зал був на зразок: дім молоді(Омерта)і+сцена(Говерла). Хоча непоганий. Широкий, зручний простір для стрибучого іго... Короче, файно))
Музиканти усі талановиті, класні гітарки, басушки, косухи, підмальовані обличчя, довгі накручені патла... Усі комунікабельні, здоровкаються і т.д. Тусняк вдався. Я вже починаю думати, що рок-концерт це по-суті не концерт, а тусняки з пивом, дівчатами, неформалами, акустичними гітарами, а виступ це лиш доданок до цього всього...
Здивував ще мене один хлопчина з львівської "Аномії". Він вилабував неймовірні рифи, техніка у нього нічим таким не відрізнялася, але вміння просто суперове! Я б дуже хотів почути "Аномію"...

-Апарат "ура"

Ударні. А їх взагалі не було... Точніше були, але те саме, що не було. Не знаю, звідки взяли вони цю установку. Враження, мабуть, ці ударні стояли три роки в якомусь противному сараї! Пластики шкіряні, майже коричневі, покриті смальцьом бруду, звучали глухо. Бас-бочка старого формату, колись 20 років назад такі випускали, потріскана, зроблена неначе з картону)) Дробовика взагалі не було... На кінці аж поставили. Смішно. Ставили замість нього полубас. Одна нещасна тарілка, райд.. Який я щасливий був, що хоч вона одна звучала більш-менш... І ще, непогана була лапка... стара, радянська...

Колонки. Великі, потужні колонки, але нічого особливого, нічого нового не побачив. Все кисле, стандартне. Тік от пульти були непогані, підсилювач сильний, монітори були... Шнурів було дофіга... Оце мене радувало. Звукооператор витягав з величезних коробок в підсобці триметрові шнури для гітар, мікрофонів і інших бід... Сам звукооператор був порівняно з попередніми концертами непоганим. Хтось мені сказав, що Боб - так його звали, має канали з Реал Мюзік, а його апаратура колись належала групі "Ласковый май"...

На цей раз ударні були визвучені н о р м а л ь н о. Тобто, як-небудь, неграмотно. Басова бочка не клацала, а гуділа. Проте ніщо не тріщало, і це добре.. Томи валили як дурні, їх було найбільше чути. Хет добре звучав, бо був хороший на відміну від решт...

-Виступ

Не пам,ятаю назву гурту, але в ньому були дві дівчини. Перша сиділа і грала на акустиці, друга співала. Класна група, але не для таких концертів. І трохи сиро. У них прекрасний матеріал, ударник був якийсь лівий і клацав по ободах не мавши поняття про ту музику, яку вони грали. Голоса в обох чудові. Музика спокійна, з елементами трансу, під неї можна було б заснути, але приємно заснути). Вони зірали дві пісні і зійшли зі сцени. Ведучий запалився, розігрів публіку і оголосив нас, Dim Newi.

Чесно кажучи настрій був оптимістичний, класний, якби не одне але.
Я б дав по підзатильнику своїм гітаристам, які ні хера не продумали!! Мля, витягати гітари із чехлів на сцені це вже занадто!
Перша пісня була відіграна блискуче. Я, чесно кажучи, ніколи так впевнено не почувався на першій пісні. Дуже класно було.
На другій стався казус. Казка про слизькі руки...
Третя на ура. Зал тряссся, Самбір видно давно не чув мелодійної музики, бо все, що було потім, за винятком деяких груп, було не дуже смачним... Короче, нас сприйняли і то було дуже дуже добре. Смішним було те, що мене суворо фотографував один тип... Кілька раз наводив на мене свій об,єктив... Нафік йому там мене було? Сам не знаю)

Далі на сцену вийшли аля РАМШТАЙН. І це дійсно було так, не беручи до уваги того, що вокаліст співав більше, ніж гарчав. Як на мене, файно. Але без ізюминки, без фішки, яка б виокремила групу. Прості, але доволі швидкі рифи, барабанщик грав рівно, подібні ритми до РАМШТАЙНУ, ефектні зупинки і все таке. але якщо вже брати в загальному, то цю групу треба підключати до всіх концертів, які тіки можуть бути. Вони мають потенціал. Їхній недолік мало досвіду, вузенький Самбір, малий вихід до мас, які розуміються на музиці і мають, що порадити. Вони самі кажуть, що у Самборі водиться сама дич... Хоча я так б не сказав. Словом, молодці.

Виступали якісь панки зі Старого Самбора. У них класний барабанщик, Бодя називаєьтся. Більше не скажу ні слова.

Агонія. Знаєте, мені сподобалось. Це було доволі класно знаходити в них неймовірний запал, енергію, яка все гасила! Все!!! Любі недоліки ударника компенсувалися неймовірним відривом. В Агонії немає ніяких схем, ніяких структур, тут все на ентузіазмі, але класно. Вокаліст кричить, дивиться на ударника, той шаленіє і пускає пульсації на томи. Приблизно так виглядала одна з їх пісень, яка й мені сподобалась.
Бас бочка рубить і створює своєрідне тло, на якому гітарист пускає свої серени - одна з партій, яку використовував Тол. Ніхто нічого не шукає, ними керує просто драйв і м,ясо в якому вони самі варяться. Це своєрідне коло, в якому предаються емоції. Ніхто нічого не мудрує. І це добре. Поки що, але згодом потрібно мати готові структури, нариси, ескізи, які не розбивати на квадрати, а грати у вільну. Отже, Агонія мені цього разу сподобалось. І діло навіть не втому, не в критиці, а в іншому. Вони відчувають смак їжі, яку подають глядачу. Вони випробовують її на собі і тоді пускають в зал! Їм це подобається!

Про Кур де Балон писати нічого не буду. Нормально, пристойно, круто.

Говерла. Стала грати краще. Менше техніки, всяких видумок, натомість більше швидкості. Курт. Знову у нього стара закалка. Пиво помоглло)) Він завівся. Знову. З,явилась та, колишня, Говерла з якої й все почалося! Прикро за Бахуса... Але що поробиш. Басист свій рівень помітно підвищив. Словом, класно.

Тіні. Про них багато не напишеш. Техніка на високому рівні, гітарист використовував алігато, всякі його різновиди, руки бігали як чортові... Барабанщик видно, що трохи розслабився і грав десь на 50% своїх можливостей. Цей гурт найвищого рівня і такі фестивалі не для них...

-Висновок

Це була байка, а не фестиваль. Проста байка про рок-музику, легенда про круті ударні, про дорогу апаратуру, за яку виложили неймовірні "бабки", про круті львівські групи, про КУМАР і ВЕРХОВНУ ЗРАДУ... Найкращим концертом яким я бачив є "РОК ПРОТИ СНІДУ", ніхто далі нього не пішов. Просто проблема в організаторах. Треба шукати дійсно знаючих людей на музиці, які знають, що хорошому ударнику треба хороший апарат, хорошу озвучку, хорошому басисту класні монітори, гітаристу якісний звук, вокалісту чутливі мікрофони, які не скриплять. А то беруться за діло усілякі гопи, які й поняття зеленого не мають, що таке рок-музика... Хоча, й за то дякую організаторам...

Категория: Репортаж | Добавил: dimnewi (17.06.2007)
Просмотров: 615 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Увійти..

Поиск по каталогу

Друзі

Статистика


DIM NEWI© 2007
Используются технологии uCoz