Главная страница
Регистрация
Вход

Понедельник, 19.11.2018, 06:52
Ласкаво просимоГость | RSS
DIM NEWI
Меню

Категории каталога
Репортаж [6]

Опитуєм..
Оцініть наш сайт
Всего ответов: 77

Начало » Статьи » Репортаж

В.И.С.А.Д.К.А. (м.Борислав)
3 червня 2007 року пройшов чудовий сейшн за участю: "Говерла", "Агонія", "Кіллерен", "DIM NEWI" та "Тіні Забутих Предків". Усі учасники мали нагоду привітати гурт "Говерла" з річницею свого існування, а також виступити перед численною публікою славного міста Борислава..

Отож, починалось все доволі оптимістично. Спочатку невеличке приміщення аля репетиційна база гурту "Говерла", потім дружні вітання з хлопцями з "Кіллерен" та "Говерла", окремі балачки та розмови про концерт, 20 хвилинні прогулянки районом Тустановичі і нарешті концертний зал, в якому належало виступити. А зал той самий, що й на "РОК-ФРОНТ 2". Світло і апаратура були іншими, набагато кращими, ніж на попередньому концерті. Колонки фірмові, із зеленою підшивкою. Світло дороге, неонові лампи, прожектора. Невеличка сцена. Усі в роботі. Звукооператори шукають шнури і підключають апаратуру, музиканти бігають і носять інструменти, організатори - сидять, п'ють пиво, спілкуються..

Виступ повинен був початися о 18.30. Останні приготування. Саунд чек. Вже тут я зрозумів, що організатори дещо не передбачили. По-перше, не було ніякої послідовності. Хто вибіг на сцену першим той і грав. А інші чекали і харились. Особисто я був схарений, коли сидів і дивився, як хлопці з "Кіллерен" і "Агонії" вже близько 15хвилин штурмують ні в чому невинну апаратуру... "Тіні Забутих Предків" показали високий клас, що ще раз доводить рівень міста Львова!
І нам довелося пройти саунд-чек. Ми зіграли одну пісню і все. Це був наш саунд-чек. Добрий оператор попросив нас звільнити сцену для інших..

Люду вже встигло, якимось чином, назбиратися. Кілька купок стояло на вулиці. Потім ще кілька, і ще, і ще одна й так далі, доки не назбиралася таки пристойна кількість людей. Усі вони, як завжди, не голені, не бриті, грязні і підбиті... Ну це решта. Більшість охайні, порядні, чемні, чисті і прикольні неформали. Були й "динозаври". Їх було за 10 штук. Туди сюди роз'їжджали гопи на своїх машинах. Перед концертом подейкували, що гопи планують велику розправу... Усе це мені нагадло Верденську м'ясорубку у ніч...

Музиканти чомусь почали метушитись. Згорів запобіжник в підсилювачі. Всі мої надії на виступ притухли. Здавалось, ніякого концерту вже не буде. Настрій геть спаскудився. Оператор запропонував грати на моніторах. Та така пропозиція тільлки розсмішила хлопців з "Тіні Забутих Предків". Було прийняте рішення: везти підсилювач у Стебник і там зремонтувати у майстра. Так й зробили. Але робили вони це вкрай довго. Мабуть, дехто з публіки подумав, що вечірка відміняється і порозходился. Але не всі. Музиканти, тим часом, пішли вивчати навколишнє середовище...

Близько за дві години підсилювач було відремонтовано і повернуто на своє законне місце. Зал зрадів і поплив усередину. Все підключили, все працює. Тож почали...

Першими виступати довелося дрогобицькій компанії "Х.Л.І.Б." (Хороші Люди Інколи Бувають). Цікавий кучерявий чолов'яга в косусі, років 27, вийшов на сцену і почав говорити, наче маестро. Заводив публіку, якій довелося виконати деякі його настанови, довго оперував реченнями і фразами, й аж тоді оголосив новоспечений "Х.Л.І.Б.".

Початок був інструментальним. Хлопці старалися, хотіли заграти якомога краще та професіональніше. Їм це трохи вдавалося, трохи ні. Вокаліст виконував свою роботу, старався маніпулювати залом, що йому майже вдалося. Перша пісня закінчилася. Друга, якщо мені не зраджує пам'ять, була психоделічна тема. Колись на репетиції, я сказав, що це найкраща тема. Так, її не можна було порівняти ні з ким. Чудова атмосфера, яка бере за душу, та... Вокал був не той, що колись, на репетиції... Хлопець мав голос, але, вибачте, це було не те... Колишня вокалістка співала краще.
Зал трохи нудився, скандував "М'ЯСО!!" і не давав чути музику. Найбільше сподобалася 3 чи 4 тема, вже не пам'ятаю. Енегрійний початок. Ефектний початок, зразка "DEEP PURPLE". Аплодисменти і "Х.Л.І.Б." покидає сцену. Блискучий дебют, сподіваюся, що група надалі гратиме ще краще!

Ну, ось. Наша черга. Ведучий оголошує нас і ми виходимо. Втретє виступаємо перед Бориславською публікою. Настрій трохи схарений, але поволі приходить той кайф, який відчуває кожен музикант, коли хоче показати публіці, що він на щось спроможний.
Відчувався маленький досвід. Деякі люди сприйняли нам на ура, та все ж це лише "деякі". Решту хотіли м'яса або заздрісно дивилися. Добрі знайомі підтримували.
Перша пісня - невмируще "Інтро". Це єдина пісня, яка просто заполонила мій світ. Саме вона і є частинкою кожного учасника гурту. Не буде Інтро не буде "DIM NEWI".
Для себе я відіграв її просто блискуче. Лажі, особисто, не чув.
Наступною була "Тінь". Чудова пісенька у різних планах. Чистий дум. Публіці особливо сподобалася. Реакція деяких дівчат була досить виразною. Їм сподобалося...
"Злива". Ця композиція збереглася ще з ранньої творчості. У ній відчутні своєрідні переходи від одного стилю до іншого. Гранжові барабани змінюють темп у бік блеку, готичні партії піаніно і корові партії гітари. Бас зовсім простенькій. Та пісня вдалася не дуже легко. Не знаю навіть сам. Просто не в такому запалі як треба. Та все одно це перлина нашої творчості, тому зал аплодував нам.
"Темрява". Цього разу вона зазвучала трохи не в тому запалі. Бас-гітарист дебютував, тому йому не вдалося зіграти її ідеально. Нічого не вдієш, лажі будуть завжди. Та, не зважаючи на це, "Темрява" найбільше сподобалась залу. Особливо велику роботу виконав наш клавішник - Стем.
І нарешті остання пісня - "Спогад". Чудовий різновид думу. Мені вдалося зіграти цю тему найкраще.
Вцілому наш виступ пройшов непогано, за винятком деяких лаж гітаристів і моїх теж.
Ведучий попросив оголосити склад. Гітарист назвав імена, на які зал то активно, то пасивно відгукувався. Треба також сказати, що на відміну від попередніх концертів, ми не стали грати повну програму і вирішили зіграти найкращі теми. Залу це трошки не сподобалось, але взагалі подяка усім, хто прийшов. Було чудово!

Категория: Репортаж | Добавил: dimnewi (17.06.2007)
Просмотров: 800 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 1
1 orxidea  
Привіт, усім, хто мене читає:)))я шукаю Михайла Гуцула з гурту "Говерла". Хто знає його кординати?
Наташа Журналіст

Имя *:
Email *:
Код *:
Увійти..

Поиск по каталогу

Друзі

Статистика


DIM NEWI© 2007
Используются технологии uCoz