Главная страница
Регистрация
Вход

Понедельник, 19.11.2018, 07:01
Ласкаво просимоГость | RSS
DIM NEWI
Меню

Категории каталога
Репортаж [6]

Опитуєм..
Оцініть наш сайт
Всего ответов: 77

Начало » Статьи » Репортаж

В.И.С.А.Д.К.А. - враження слухачів
Ozzmosis:

В двогодинній затримці був певний пазітіфф. Тусняк вдався. Купа "нефорів" різниз різновидів. Спілкувалися, пили пиво, розповідали всілякі приколи, знайомилися і т.д. Навіть якби концерту і не було то туснк вдався. Ше б кастрик і гітарку....
В загальному мені не дуже. Тобто чекав більшого. Чекав прогресу від груп і організаторів. Ніби були кращі колонки, ніби краща апаратура.... а толку? Звук був не дуже. Кращий ніж був тоді але все ще не дуже. Просто уявляю обличчя Тіней і Кілеренів (звиклих до пристойних львівських умов) коли вони ввиділи на чому будуть грати. Йопт... знову невизвучені барабани хоча установка краща - навіть звучала, дві тарілки і т.д. короче по апарату незачот, світла ніякого взагалі. Минулий раз свічки хоч були.

Х.Л.І.Б.- вітаю всіх - у нас є ще одна пристойна група. Правда зараз вони ну на дуже початковому рівні але дебют вдався. Хотілося їх слухати і було шо. Криво-коряво зіграно але відчувалася якась ідея і особлива атмосфера їх музики. З якимось нотками психоделічного року. Правда публіка з свом "мяса, мяса" просто дістала. Відіграли добре особливо сподобався вокаліст. Перший концерт а чувак вів себе як лідер групи (не то шо вокалісти деяких "старих" місцевих груп -не буду показувати пальцем ), тримав контакт з залом і захоплював глядачів музикою своєї групи. Барабанщик поки ніякий але все попереду.

Dim Newi - нічого нового і особливого я не почув (в порівнянні з минулим разом). Новий басист відіграв добре. Хто не вкурсі той і не помітив шо то його перший виступ з групою. Тримав себе на сцені вільно і впевнено, навіть махав хаєром і заводив публіку маханнями басом. Прикольний грузячий блек, гроул вокаліста. Хочу відзначити шо на цей раз Метус стукав впевненіше, чіткіше і рівніше. Майже не вилітав. Тобто той принцип "краще не грай того що не можеш зіграти" він взяв до уваги. Грали менше речей. От клавіш майже не було чути. Минулого разу мені сподобався клавіатурщик а тепер його не було чути взагалі.

Агонія- те саме шо про Дім Неві. Виступили впевненіше і чіткіше. Не буду довго писати бо всі вкурсішо не доганяю я такої "музики" і хоч встрельте. Дітиська скакали і відривалися, старі рокери відверто посміхалися і стібалися. Як на ню-метал то мабуть добре грали, як на рок, метал і музику взагалі то .............. . Квадрати з чотирьох акордів, луплення по струнах і воплі вокаліста в супроводі акробатичих тєлодвіженій. Мяса було дофіга, от тілько ше раз я переконався шо тоді я вегетаріанець.

Говерла - круто, прушно. Звук був кращий тому і звучали вони прикольніше. Вже було чути соляки, переходи і т.д. Було видно на сцені ГРУПУ. Вони люблять публіку, публіка любить їх. Знову порадував Бахус, як гітарист і як вокаліст. Зіграли чітко і класно. Було цікаво їх слухати і на них дивитися. Рівень знову трохи підріс. Більше чіткості в ритмовій секції, менше лаж і вильотів. Потім на сцені з"явився Курт. Вже без гітари тому тому вокал прозвучав дуже непогано. От єдине шо вигладав він як пародія на самого себе і на рок-вокалістів взагалі. Бухий пригав на сцені, спотикався, падав, виглядав як "п"яний дядько на весіллі". Ше в вишиванці. Там у них є текст пр то як "жиди соїли українців" - так ото Курт якраз і була ілюстрація того споєння. Деколи шкода на нього було дивитись, деколи всі просто з нього ржали. Я думаю вокаліст групи яка хоче донести якусь ідею тим більше національну має виглядати зовсім не так. Бо то виглядає на якись КВН і не сприймається серйозність текстів і музики. Говерла то не AC-DC де всі валяють дурака і Курт не Фредді Меркюрі шоб бігати по сцені з мікрофонною стійкою.

Тіні забутих предків. То п....ць. Мене порвало на кавалки. То не той варіант шо з Агонією. Я не прихильник і такої музики але я був вражений і захоплений рівнем виконання і майстерністю ВСІХ музикантів. Тобто я не від того але мене перло. Я собі уявляю як ті чуваки звучать на нормальній апаратурі. Шалена швидкість, техніка. Вони захопили всіх. Шкода шо народу поменшало. То група не для того залу і не для тої публіки. То група високого рівня. Добре шо вони погодились виступити в Бориславі і мало змогу на власні очі бачити як ТАКЕ робиться. Навіть не визвучені барабани зазвучали. Коли почав грати їз драммер то склалось враження шо всі попередні бубністи нічого не обдідали... і не снідали. Стукав мощщно, круто, віртуозно. Навіть "старі рокери" зацінили їх музику. Чуваки відповідають тій музиці яку грають. Музика складна і цікава. Тут і соляки і шалені череподробильні ритми і офігенні мелодичні вступи і переходи на фолкові мотиви (шо мене особливо заперло). Короче круто, я був на їх сайті, маю їх записи але бачити то за 5 метрів перед собою то шось.

LiniyaZhyttia:

Значить, висадка, значить в Бориславі. І я там була, пиво пила =) Чуваки праві, таке краще проводити в Дрогобичі, з багатьох причин... про які всім відомо, тому розписувати їх не буду (чого тіко ото одне банальне добирання додомцю варте)
мабуть, про 2х годинне чекання писати ужо не буду. Але, слід відмітити, шо ми всі такі стійкі видалися, ніхто з моїх знайомих навіть не порозходився. Чи тому сприяло близьке розташування пивопродажу, чи то просто всі мали нагоду поспілкуватися і поперезнайомлювати з групами, то вже несуттєво. Одне, що прикро, я теж не дочекалася ні Тіней, ні Кіллеренів. А чуваки прикольні, тому жаль.. Але, як пишуть, шо було тіко пів пісеньки, то тим більше шкода, шкода їх самих. Коли була ота вся фігня з підсилювачем, вони себе тримали в руках і молодці. а от шо було по виступу, не наю..
Тепер троха про самі групи.
Х.Л.І.Б. Як сказав Мирко, "я не знаю, чого нас сюда впхали, ми граєм шось кардинально інше" Тут згадується, якшо чесно, підбір груп на рок-фести у Далі, де організатори намагаються максимально захопити публіку, запроошуючи зовсім різних груп, до кольору до вибору. Як на дебют, хлопаки відлабали намана. У вокаліста проглядаються потужні вокальні здібності (думка не тіко моя,а й дуже авторитетних людей 8))
Мабуть, про Дім Неві і Агонію я буду писати разом. Якшо чесно, я не сподівалася такого. Тобто я, людина із зовсім кардинально протилежними смаками в музиці, можу сказати, шо було зооооооооооовсім не зле. Маючи прохолодне ставлення до такого різновиду металу, можу сказати, шо досить таки сподобалося. Компліменти розкидати не буду, бо відверто скажу, шо в тій музиці не дуже шарю )) Шо сподобался- образ барабанщика Агонії, і дуже - (навіть сама з себе не сподівалася, шо таке напишу) вокаліст Агонії, чувак рулить. Всі поціновувачі зрозуміли, чому я так кажу, а критики, надіюсь також віддадуть йому належне. Дуже сподобався позитивний настрій Тола, який тільки своєю присутністю в публіці і коло неї робив більше, ніж чуваки на сцені, шо старалися розігріти зал. До речі, стосовно Дім Неві, вітаю ше раз Кадра з дебютом)) бажаю, шоб всі інші концерти були більш організрвані, ніж цей))
Стосовно Говерли- то скажу, як усі- з першим рочком вас, шановні! дай Бог не останнім! =) файні чуваки, шо тут казати. Бахус- суперовий вокаліст, та й Курта публіка сприймає так же ж файно, як в старі добрі..
усьо вроді) вибачайте, шо пост довгий, інакше не виходить =)

Категория: Репортаж | Добавил: dimnewi (17.06.2007)
Просмотров: 611 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Увійти..

Поиск по каталогу

Друзі

Статистика


DIM NEWI© 2007
Используются технологии uCoz